HAKKIMIZDA

Sektörde güçlü, ahşabın ruhunu bilen, deyim yerindeyse sanayinin talaş kokusunu içine içine çekmiş iki ortak tarafından kuruldu Buyu Design. Başlarda 200 m2 olan üretim alanı; kazanma hırsı değil de işini doğru yapma hırsıyla birleşince iyiden iyiye büyüdü. Önce 800 m2 oldu, sonra 2500 m2. Özgün tasarımları, doğru renklerde buluşturan bu hikaye, önce Türkiye’nin dört bir yanına (60 il), sonrasında da; İsrail, Nijerya, Bulgaristan ve Irak’a uzanan bir yol haritası çizdi kendine.

Tasarımlarında deniz kültürünün ferahlığını ve özgürlüğünü ilmek ilmek işleyen Buyu Design, şimdi yaşam alanlarına dünyanın tüm güzelliklerini sığdırmayı hedefliyor.

VİZYON

Buyu Design, kelimenin tam anlamıyla Dünyalı olmak istiyor. Dünyanın her yerine çok kültürlü tasarım anlayışını taşımak ve üretim kalitesinden, son tüketicinin memnuniyetine varan tüm süreçte mükemmelliyetçi yapısıyla pazarda rakiplerinden ayrışmayı ön görüyor, hedefliyor ve başarıyor da.

MİSYON

Buyu Design bu mükemmelliyetçi yapısını iş planına da entegre ederek üretim kalitesini işin profesyoneleriyle yani, gelenekten geleceğe varan marangozluk sanatını en iyi biçimde icra eden ustalarla çalışıyor.

Yaptığı Ar Ge çalışmalarıyla yaratıcılığın yanına işlevselliği
de ekliyor ve trend takiplerini sistemli bir biçimde yaparak, dünya tasarım trendlerinden ilham alıp kendi tasarımlarını hayata geçiriyor.